Sėkmės formulė

Šį rudenį toliau tęsiasi prasmingas kūrybinis bendradarbiavimas, leidžiantis trimito mokytojo Z. Drakšo ir fortepijono mokytojos R. Sližienės mokiniams, susibūrusiems  į kamerinius ansamblius, ne tik daug repetuoti rengiant naujas programas, bet ir aktyviai koncertuoti.

Trys ansambliai: duetas J. Drakšas (4 klasė) ir K. Kaučikaitė (I gimn. kl.), duetas A. Venckutė (5 klasė) ir A. Marcinkevičiūtė (papildomo mokymo skyriaus 7 klasė), trio B. Špokauskaitė, M. Jankus (4 klasė) ir A. Bagūnaitė (papildomo mokymo skyriaus 6 klasė) šį rudenį dalyvavo edukaciniuose koncertuose-susitikimuose Jurbarko  Antano Sodeikos menų  mokykloje, Renavo dvare, Bazilionų daugiafunkciniame centre, Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykloje  ir  mūsų gimnazijoje. Kameriniai ansambliai sėkmingai pasirodė ir respublikiniame konkurse „Atlėk, sakale“ Alytuje: J. Drakšas ir K. Kaučikaitė  laimėjo 1 vietą, A. Venckutė ir A. Marcinkevičiūtė – 2 vietą, o  B. Špokauskaitė, M. Jankus ir A. Bagūnaitė tapo diplomantais.

Tad drąsiai galime teigti, kad sėkmės formulė yra kūrybiškas bendradarbiavimas ir kasdienis naujų žinių ir įgūdžių suteikiantis mokymasis.

Edukacinių koncertų-susitikimų koordinatorė mokytoja Raimonda Sližienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.