Sėkmingas gimnazijos pianistų pasirodymas

Balandžio 10 d. gimnazijos koncertų salėje skambėjo fortepijono muzika. Koncerto programoje skambėjo kūriniai, kuriuos klausytojams pristatė gimnazijos mokiniai, besiruošiantys V respublikiniam jaunųjų pianistų konkursui „Saulėtos gaidos“.

Konkursas įvyko balandžio 12 dieną gimnazijoje. Jame dalyvavo 9 mūsų gimnazijos 2–7 klasių pianistai. Džiugu, kad laureatais tapo Audrius Antanas Marozas 2 kl. (mokytoja M. Kaubrienė), Danielė Daukšaitė 4 kl., Povilas Ušinskis 5 kl. (mokytoja R. Sližienė) ir Gabija Roduner 7 kl. (mokytoja L. Mameniškytė). Diplomais buvo apdovanotos Danielė Zakševskaja 3 kl. (mokytoja V. Gučienė) ir Mante Mannal Yacoub 4 kl. (mokytoja D. Šulcaitė). Nominaciją „Už įtaigų grojimą ir artistiškumą“ gavo antrokė Vestina Dubinaitė (mokytoja O. Popova). Direktorės Irenos Asauskienės specialiuoju prizu, kuris buvo skiriamas ryškiausiai pasirodžiusiam mūsų gimnazijos mokiniui, buvo apdovanotas Povilas Ušinskis. Sveikiname!

Jaunuosius atlikėjus vertino labai kompetentinga komisija: VDU Muzikos akademijos docentas, koncertuojantis pianistas Donaldas Račys, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos fortepijono metodinės grupės pirmininkė Virginija Ruzgienė ir pianistas iš Londono Rimantas Vingras. Jie  konkurso dalyviams negailėjo gražių žodžių, pasidžiaugė daugelio jų įtaigiu muzikavimu.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis. Net 7 dalyviams atiteko specialieji prizai, kuriuos sukūrė mūsų dailininkai. Ačiū jiems!

Norisi nuoširdžiai padėkoti visiems, prisidėjusiems prie konkurso organizavimo ir jo darnaus vyksmo: gimnazijos administracijai už paramą ir palaikymą, mokytojai J. Budrienei ir Ž. Simeliui už dizainą ir operatyvumą bei daugumai fortepijono metodinės grupės mokytojų, kurios ne tik paruošė mokinius konkursui, bet ir aktyviai talkino jį rengiant.

Konkurso organizatorė mokytoja Marija Kaubrienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.