Sėkmingas pasirodymas koncertmeisterių konkurse

Gruodžio 3 d. Vilniuje vyko Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos organizuotas I respublikinis jaunųjų pianistų koncertmeisterių konkursas „Colla parte“. Jame dalyvavo mokytojos Marijos Kaubrienės ugdoma IIIa gimnazijos klasės pianistė Martyna Vedeckytė, kuriai kaip iliustratorės talkino Austėja Venckutė (trimitas, mokytojas Zigmas Drakšas) ir Adrijana Balsytė (vokalas, mokytoja Beata Smiltinikienė). Martyna buvo įvertinta konkurso diplomu!

Šis konkursas buvo skirtas koncertmeisterės Halinos Znaidzilauskaitės (1932‒2022) atminimui. Pasibaigus konkurso dalyvių pasirodymams, vyko metodinis renginys, kurio metu supažindinta su šios garsios akompaniatorės gyvenimo ir kūrybinės veiklos faktais.

Konkurso vertinimo komisijos pirmininkė LMTA Koncertmeisterio katedros vedėja prof. Irena Armonienė pasidžiaugė visų konkurso dalyvių brandžiu muzikavimu, įdomiomis ir įvairiomis programomis. Ji taip pat išreiškė viltį, kad šis konkursas taps tęstiniu.

Norisi pasidžiaugti visų trijų merginų gražiu bendradarbiavimu ir jautriu muzikavimu bei padėkoti gimnazijos vadovybei ir Henrikui Šauliui už suteiktą galimybę nuvykti į Vilnių.

Mokytoja Marija Kaubrienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.