Šiauliečiai Palangos vasaros seminare

Rugpjūčio 6 dieną Lietuvos akordeonistai jau dvidešimt šeštąjį kartą rinkosi į tradicinį Tarptautinį vasaros akordeonistų seminarą-praktikumą.  Jo metu vyko koncertai, atviros pamokos, seminarai. Kaip ir kiekvienais metais vienas vakaras buvo skirtas Šiaulių krašto jaunimui.

Rugpjūčio 10 dieną seminaro dalyviams Palangos Stasio Vainiūno muzikos mokyklos salėje  koncertavo mūsų miesto akordeonistai. Koncerte dalyvavo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokytojos Vitalijos Ponelienės, Šiaulių Dainų muzikos mokyklos mokytojų Zitos Bružienės ir Janinos Mažonaitės  bei Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos akordeonistai, kurių gretose ‒ Šiaulių miesto ir rajono, Pakruojo, Joniškio, Mažeikių akordeonistai ir besimokantys mūsų gimnazijoje. Tai sesutės Gabija, Medeina ir Austėja Janauskytės, paruoštos mokytojos Daivos Vasauskienės, Neda Motiejūnaitė, akordeonų duetai Motiejus Dudnikas ir Miglė Dambrauskaitė, Jonas Vozbutas ir Orinta Lukauskaitė, akordeonų kvartetas, kuriame be jau minėtų moksleivių groja Nojus Rimkus, ir akordeonistų ansamblis, kuriame dalyvavo visi jau minėti koncerto dalyviai ir Gabija Tarasevičiūtė.

Mūsų moksleiviai dalyvavo pamokose pas LMTA pedagogus, mokytojai aptarė jiems rūpimus klausimus Lietuvos akordeonistų suvažiavime, įvyko ir Baltijos šalių akordeonistų forumas internetinėje erdvėje.

Po atlikto gražaus  darbo malonu buvo visiems kartu pasimėgauti ramia ir šilta jūra, skaidriu dangumi ir gaivinančiu vėjeliu visiems kartu: mokiniams, mokytojams ir mus lydėjusiems mokinių tėveliams.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.