LAUREATAI IR DIPLOMANTAI
A KATEGORIJA
I vieta – Alise Bondarenko (smuikas), mokytoja Olga Isakova (Latvija)
I vieta – Gintė Grigaitytė (smuikas), mokytoja Nijolė Prascevičienė (Lietuva)
II vieta – Lėja Viktorija Voronovaitė (smuikas), mokytoja Eglė Sakavičienė (Lietuva)
III vieta – Ieva Janarauskaitė (violončelė), mokytoja Zita Smikienė (Lietuva)
B KATEGORIJA
II vieta – Izabelė Lanauskaitė (smuikas), mokytoja Nijolė Prascevičienė (Lietuva)
II vieta – Zane Leimane (smuikas), mokytoja Olga Isakova (Latvija)
II vieta – Elisso Gogibedaschwili (smuikas), mokytojas Josef Rissin (Austrija)
Diplomas – Kamilia Boris (smuikas), mokytoja Asia Kacaitė (Lietuva)
Diplomas – Ugnė Juozapaitytė (smuikas), mokytoja Dangirutė Petrauskienė (Lietuva)
C KATEGORIJA
I vieta – Katerina Iemets (smuikas), mokytoja Olga Korinets (Ukraina)
I vieta – Augustė Emilija Janonytė (smuikas), mokytoja Nijolė Prascevičienė (Lietuva)
I vieta – Bulat Nasyrov (smuikas), mokytoja Elena Ivanova (Rusija)
II vieta – Aleksandra Bataljonok (smuikas), mokytoja G. A. Kaštaljan (Baltarusija)
II vieta – Augustas Gocentas (violončelė), mokytoja Ramutė Kalnėnaitė (Lietuva)
II vieta – Ana Šincek (violončelė), mokytoja Dobrila Berkovič-Magdalenič (Kroatija)
III vieta – Maria Anna Cudzilo (smuikas), mokytoja Irina Alikayeva (Baltarusija)
III vieta – Aušrinė Razgutė (smuikas), mokytoja Vidmanta Luomanienė (Lietuva)
III vieta – Tonka Javorovič (violončelė), mokytoja Bernarda Debuš-Redžič (Kroatija)
Diplomas – Kornelija Kupšytė (violončelė), mokytojas Jurgis Karbauskas (Lietuva)
Diplomas – Gintarė Morkūnaitė (violončelė), mokytoja Virginija Mažeikienė (Lietuva)
Diplomas – Jovita Girnytė (violončelė), mokytoja Angelė Adamonienė (Lietuva)
D KATEGORIJA
I vieta – Rolanda Ginkutė (smuikas), mokytoja Nijolė Prascevičienė (Lietuva)
II vieta – Skaistė Dikšaitytė (smuikas), mokytoja Beata Vasiliauskaitė-Šmidtienė (Lietuva)
II vieta – Zvonimir Krpan (smuikas), mokytoja Eva Huhn (Kroatija)
II vieta – Palina Schupilava (smuikas), mokytoja Rehina Kryvel (Baltarusija)
Diplomas – Milda Vaičiulytė (smuikas), mokytoja Milda Pupelienė (Lietuva)
E KATEGORIJA
I vieta – Varvara Kutsenko (smuikas), mokytoja Asia Kushner (Rusija)
I vieta – Hrvoje Hrešc (violončelė), mokytoja Dobrila Berkovič-Magdalenič (Kroatija)
II vieta – Oleg Dudnichenko (smuikas), mokytoja Tamara Muchina (Ukraina)
II vieta – Lara Kusztrich (smuikas), mokytoja Dora Romanoff-Schwarzberg (Austrija)
II vieta – Josip Kvetek (smuikas), mokytoja Ines Ana Tomic (Kroatija)
III vieta – Ieva Pranskutė (smuikas), mokytoja Beata Vasiliauskaitė-Šmidtienė (Lietuva)