STEAM programa „Išmanusis žmogaus kūno ir jo funkcijų pažinimas“

Spalio ir gruodžio mėnesiais trylika I gimnazijos klasės mokinių skubėdavo į Šiaulių universiteto Sveikatinimo, hipoterapijos ir sporto centre vykstančius STEAM programos „Išmanusis žmogaus kūno ir jo funkcijų pažinimas“ užsiėmimus, kuriuos vedė Šiaulių universiteto dėstytojai.

Programos tikslas – praplėsti ir pagilinti žinias apie žmogaus kūną ir jo funkcinius gebėjimus atliekant fizinius bei funkcinius testus.

Mokiniai susipažino, išbandė ir įvertino savo griaučių raumenų jėgą / ištvermę panaudojant išmaniąją įrangą „Back-Check“, plaštakos suspaudimo jėgą panaudojant dinamometrą. Išmoko vertinti taisyklingos laikysenos ir pėdos ypatumus, išbandė žmogaus psichomotorinių reakcijų į greitį / šviesą / garsą panaudojant reakciometrą ir darbinės veiklos imitatorių Ergos II. Taip pat išbandė kvėpavimo funkcijos vertinimą panaudojant spirometrą, pikmetrą.

Mokiniai atlikdami praktines užduotis, testavimus praplėtė bei pagilino savo įgūdžius ir žinias apie žmogaus kūną, jo funkcinius gebėjimus. Atlikti testavimai, praktinės užduotys skatina mokinius domėtis gamtos mokslais bei stiprinti savo sveikatą.

Mokinius į užsiėmimus lydėjo bendrojo ugdymo skyriaus vedėja Neringa Brazaitienė ir biologijos mokytoja Edita Leparskienė.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.