Susitikimas pėsčiųjų žygyje

Pavargę nuo nuotolinio mokymo ir išsiilgę klasės draugų, karštą birželio 18 dienos popietę, abiejų pirmųjų gimnazijos klasių mokiniai susiruošė į pėsčiųjų žygį. Saulė negailėjo savo spindulių ir labai smarkiai mus kepino, todėl nuėjome tik iki Chaimo Frenkelio rūmų ir pasislėpėme nuo saulės prie Prūdelio tvenkinio, medžių pavėsyje.

Šie metai neleido artimiau susipažinti visiems naujokams bei pažinti senbuvius, todėl šio žygio tikslas buvo susidraugauti, pabendrauti gyvai ir užbaigti šiuos mokslo metus. Klasės vadovės apdovanojo auklėtinius už gerus mokymosi pasiekimus, dalyvavimą įvairiuose konkursuose ir mokyklos vardo garsinimą. O po to vyko kūrybinės veiklos-užduotys, kurios apjungė abi klases. Visi turėjo galimybę susipažinti, pabendrauti ir „pačiupinėti“ vienas kitą. Štai pora atsiliepimų:

„Mūsų dviejų klasių išvyka buvo įdomi. Aš iš tikrųjų buvau iš pradžių labai sudominta, nes pažinau tik kelis žmones iš kitos klasės. Buvo labai smagu pamatyti visus po tokio ilgo laiko. Pati išvyka buvo labai faina, aš pabendravau su savo klasiokais, kurių labai ilgai nemačiau, ir susipažinau su mokiniais iš kitos klasės.“ Mija R.

„Pagaliau, po daugelio mėnesių išsėdėtų kambariuose, abiejų pirmųjų gimnazijos klasių mokiniai išlindo iš pakampių ir susitiko praleisti vieną karščiausių vasaros dienų drauge. Ne viskas visiems patiko ir ne visi džiaugėsi kepinančia saule, tačiau auklėtojų pastangos ir seniai matyta draugystė atgaivino visus po tokio ilgo laiko izoliacijoje. Laisvai paplepėti apie paprastus dalykus su bendraamžiais, su kuriais susipažinome tik prieš keletą mėnesių, buvo reikšmingiausia dienos dalis. Tikiuosi, kad bus daugiau dienų, kuomet praleisime laiką kartu. Iš širdies linkiu visai mokyklai geriausios vasaros, ir, tikiuosi, kad rudenį pradėsime naują etapą kaip artimesnė šeima.“ Rasa M.

Džiaugiamės, kad „neiškepėme“ saulėje ir smagiai praleidome laiką.

Klasių vadovės Daiva Vasauskienė ir Rasa Jonaitienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.