Susitikimas su vaikų rašytoja Kotryna Zyle

Balandžio 24 dieną 4 klasės mokiniai vyko į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialą, kur vyko susitikimas su rašytoja, iliustruotoja, grafikos dizainere Kotryna Zyle. Menininkė parašė 6 knygas: „Milžinas mažylis“, „Didžioji būtybių knyga“, „Mažas kaip vabalėlis“, „Sukeistas“, „Siela sumuštinių dėžutėje: nelabai baisios istorijos“, „Geriausia diena“, pelniusias įvairių literatūros apdovanojimų.

Susitikimo metu rašytoja pristatė savo knygas, papasakojo, kaip kilo idėjos knygoms sukurti bei jas iliustruoti, kaip mitinės būtybės atsidūrė daugiabučiuose… Autorė paruošė įdomių klausimų, skatinančių norą skaityti knygas: Ką raganos vagia Joninių naktį? Kaip marina lietuviška giltinė? Kaip atskirti laumę nuo paprastos moters? Ką daro laumės, jei verpiant baigiasi kuodelis? Kokiu pavidalu kūną palieka siela? Mokiniams buvo labai įdomu parinkti tinkamus atsakymus, dar smagiau, kai atsakymai buvo teisingi. O ir patys negailėjo klausimų menininkei.

Pabaigoje norintys įsigijo rašytojos Kotrynos Zylės knygų su autografu. Džiaugiamės renginiu „Būtybės daugiabučiuose: kelionė po mitologinį pasaulį kartu su Kotryna Zyle“.

Pradinių klasių mokytoja Loreta Škėlienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.