Svečiavosi Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos smuikininkai

Sausio 22 d. popietę gimnazijos salėje vyko mūsų gimnazijos ir Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos smuikininkų ansamblių koncertas. Labai gaila, bet gimnazistų gretos dėl atlikėjų ligos smarkiai išretėjo. Koncerte pasirodė tik vienas duetas – Paulius Ubartas ir Agnius Juška. Duetą paruošė mokytoja Nijolė Prascevičienė ir koncertmeisterė Daiva Šulcaitė.

Kauniečių ansamblio sudėtyje groja 6–9 klasių mokiniai, tai: Matas Mockus, Dominykas Venskevičius, Kamilė Sabašinskaitė ir Ema Jarmolenko. Šio kvarteto mokytoja – Giedra Meškauskaitė. Mokytoja ne tik moko griežti smuiku, bet ir puikiai akompanuoja, aranžuoja kūrinius, pritaiko juos šiam netradiciniam kvartetui. Jaunieji atlikėjai turi sukaupę nemažą repertuarą, puikiai valdo savo instrumentus, darniai groja ansamblyje. Koncerte kvartetas atliko dešimt skirtingo žanro ir įvairių epochų kompozitorių kūrinių.

Apsikeitę atminimo dovanėlėmis, po koncerto prie arbatos puodelio šnekučiavomės su jaunaisiais atlikėjais apie naujus kūrinius, planuojamus koncertus, apie svajones išbandyti nelengvą, tačiau viliojantį ir žavingą muziko kelią…

Mokytoja Marytė Minčiūnienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.