Svečiuose ‒ bendraamžiai iš Žagarės

Spalio 25-ąją gimnazijoje lankėsi Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Žagarės filialo mokiniai. Juos bendram tikslui ‒ susipažinti su Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija ir pažiūrėti P. I. Čaikovskio baletą „Gulbių ežeras“ subūrė šios neformaliojo vaikų švietimo įstaigos fortepijono mokytoja Irena Stripinienė su kolege.

Gimnazijos koncertų salėje svečius pasitiko gimnazistai, jų mokytojai ir susitikimo programos organizatorė ir vedėja mokytoja Raimonda Sližienė. Svečių grupėje buvo mokiniai, kurie mokosi groti pagrindiniu instrumentu: fortepijonu ar akordeonu, todėl po video medžiagos, glaustai ir informatyviai pristatančios mūsų įstaigą, profesorių Saulių Sondeckį ir jo vardo suteikimo gimnazijai reikšmę bei svarbą, vyko mūsų mokinių koncertas. Mokiniai ne tik grojo fortepijonu, akordeonu, fleita, bet ir pasidalijo savo patirtimi, įspūdžiais, nepamokine veikla, planuojama gyvenimo ir profesine karjera.

Viso renginio metu tarp atlikėjų ir klausytojų vyravo abipusė pagarba, juk kiekvienam tenka pabūti tiek atlikėjo, tiek klausytojo vaidmenyje. Šilta bendravimo atmosfera visus lydėjo iki pat atsisveikinimo su svečiais akimirkos. O atsisveikinta tariant žodžius „iki pasimatymo“, nes lapkričio 11-ąją yra suplanuotas bendras mokytojų koncertas Žagarės dvare. Tikimės, kad ir mokiniai apsilankys šiame renginyje.

Susitikimo programoje koncertavo: mokytoja Irina Tautkuvienė su mokine Milita Masilionyte, mokytojos Raimondos Sližienės parengti mokiniai Agnė Marozaitė, Bernadeta Januškaitė, Danielė Daukšaitė, Povilas Ušinskis, mokytojos Marijos Kaubrienės ugdytinis Audrius Antanas Marozas, mokytojos Daivos Vasauskienės ansamblis „Nesės“, kuriame groja Gabija Janauskytė, Medeina Janauskytė, Neda Motiejūnaitė ir Austėja Janauskytė, mokytojos Marytės Markevičienės mokinys Jonas Vozbutas.

Meninio ugdymo skyriaus vedėja Irida Motekaitienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.