Sveikatingumo diena 2018

Birželio 13 dieną 5, 6 ir I–III gimnazijos klasių mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti dalyvauti tradicinėse „Sveikatingumo diena 2018“ veiklose. Šiemet veiklas vykdėme Talkšos ežero paplūdimio teritorijoje. Diena prognozuota karšta, tad mes kėlėmės anksti ir ėjome Talkšos link. Kaip sako lietuvių liaudies patarlė, anksti kėlęs – nesigailėsi. Pasirodo, paplūdimyje savo veiklas buvo suplanavusios dar kelios mokyklos – tačiau sondeckiukai buvo pirmieji.

Klasių komandos turėjo įveikti kūno kultūros mokytojų Neringos ir Loretos parengtą sportinių užduočių trasą, kuri reikalavo ne tik greičio, vikrumo, bet ir bendrų komandinių pastangų. Atliekant šias užduotis geriausiai sekėsi 6 klasės ir III gimnazijos klasės komandoms. Ne mažesnę intrigą kėlė kapitonų ir mokytojų turnyrai, virvės traukimo varžybos. Kol vienos klasės varžėsi sportinėse rungtyse, kitos klasės atliko biologijos mokytojos Editos ir sveikatos priežiūros specialistės Mildos parengtas pirmosios pagalbos praktines užduotis. Čia mokiniai turėjo galimybę praktiškai panaudoti jau įgytas teorines žmogaus saugos žinias.

Pusdienis praėjo labai greitai ir linksmai. Sveikatingumo dienos renginius vainikavo gausūs apdovanojimai. Šiemet įteiktos tradicinės saldžios dovanos komandoms, o kiekvienam dalyviui bei mokytojui – Šiaulių sveikatos biuro dovanėlės.

Manome, kad tokie renginiai skatina mokinius rinktis sveiką gyvenimo būdą, ugdo bendradarbiavimo komandoje nuostatas ir elgesį, telkia mūsų gimnazijos bendruomenę.

Bendrojo ugdymo skyriaus vedėja Neringa Brazaitienė

Daugiau nuotraukų

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.