Sveikiname jaunuosius pianistus!

Balandžio 16‒17 d. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija surengė tradicinį, jau 13-ąjį, respublikinį jaunųjų pianistų konkursą. Jis buvo skirtas įžymiojo vokiečių kompozitoriaus Liudviko van Bethoveno 250-osioms gimimo metinėms. Dėl susiklosčiusios pandeminės situacijos konkursas persikėlė į virtualią erdvę. Tai buvo vienas rimčiausių konkursų, nes visą 3 kūrinių programą teko atlikti ir įrašyti ištisai. Konkurse dalyvavo Lietuvos menų gimnazijų, konservatorijų ir muzikos mokyklų jaunieji pianistai, kurių amžius nuo 14 iki 19 metų. Konkurso vertinimo komisijos darbe dalyvavo gimnazijos mokytoja ekspertė Marija Kaubrienė.

Norisi pasidžiaugti mūsų gimnazijos mokinių sėkmingu pasirodymu: 7 klasės mokinys Povilas Ušinskis (mokytoja Raimonda  Sližienė) ir Ia gimnazijos klasės mokinė Martyna Vedeckytė (mokytoja Marija Kaubrienė) buvo apdovanoti III vietos laureatų diplomais, o Ia gimnazijos klasės mokinės Gabijos Roduner (mokytoja Laimutė Mameniškytė) atlikta programa buvo įvertinta diplomu.

Nuoširdžiai dėkojame nepamainomam visų pagalbininkui Žilvinui Simeliui, kantriai ir profesionaliai dirbusiam kartu, darant konkurso įrašus!

Fortepijono metodinės grupės pirmininkė Marija Kaubrienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.