Šventė Valdovų rūmuose

Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ – tai televizijos TV3 ir prekybos tinklo MAXIMA globojamas projektas. Projekto tikslas – pastebėti, pagerbti ir padėkoti žmonėms, kurie daro pasaulį geresniu ir gražesniu. Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Valdovų rūmuose buvo iškilmingai įteiktos septynios „Lietuvos garbės“ statulėlės.

Nominacija „Metų vaikas“ įteikta mūsų gimnazijos 7 klasės mokiniui Jonui Vozbutui. Talentingas trylikametis akordeonistas Jonas Vozbutas garsina mūsų šalį toli už jos ribų, nebijo iššūkių, dalyvauja prestižiniuose konkursuose ir laimi juose garbingas aukštas vietas.

Jonas džiaugiasi šiuo apdovanojimu, bet gauta statulėle dalijasi su visais, kurie buvo ir yra šalia jo. Tai jo šeima, seneliai; jo buvusieji ir dabartiniai mokytojai: Vaida Mikalauskienė, Marytė Markevičienė, Ingrida Jonušė, Raimundas Margalikas, Raimonda Sližienė, Frederic Deschamps; tai jo bendražygiai ir draugai: Austėja Nociūtė, Vilius Mažeika, Orinta Lukauskaitė, Eglė Ona Bartkevičiūtė; tai jo mokyklos: Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla ir Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, jos direktorė Irena Asauskienė; tai Lietuvos akordeonistų asociacija ir jos vadovai Ričardas Sviackevičius ir Raimondas Sviackevičius; tai M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondas ir Mažeikių Rotary klubas. Už visokeriopą paramą, palaikymą ir įkvėpimą Jonas dėkingas gerbiamajam Ričardui Grušui.

„Statulėlė ir Lietuvos garbė esate Jūs! Nuoširdus AČIŪ Jums visiems!“ – sako Jonas Vozbutas.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.