Tado Motiečiaus solinis koncertas Kristupo vasaros festivalyje

Kristupo vasaros festivalis – tai didžiausias ir vienas įspūdingiausių vasaros muzikos festivalių Lietuvoje, trunkantis net du vasaros mėnesius (liepą-rugpjūtį). Jo metu klausytojams pristatoma per 50 originalių renginių, vykstančių skirtingose Vilniaus erdvėse ir Lietuvos regionuose.

Aštuonioliktasis Kristupo vasaros festivalis šiemet pristatė  naujus ciklus. Tarp jų – tarpe akordeono muzikos savaitę.
Festivalio meno vadovas maestro Donatas Katkus  akordeono savaitės  programą patikėjo organizuoti jaunam akordeonistui Martynas Levickis, skirdamas jį šio koncertų ciklo meno vadovu.  Martynas turėjo pakviesti į Lietuvą  jaunų, talentingų savo kolegų. Taigi festivalį buvo pakviesti akordeonistai Ksenija Sidorova iš Latvijos, Aleksandaras Kolovskis iš Makedonijos, Tadas Motiečius, ansamblis „Duo Versus“.

Ansamblis Duo Versus (Didžioji Britanija) – tai Abe Mcwilliams (smuikas) ir Martynas Levickis (akordeonas) Bendraminčiai pasivadinę „Duo Versus“, pasiryžę įrodyti, jog akordeonas – puikus porininkas subtiliajam smuikui.

Tadas pristatė programą „Gurmaniškas akordeonas“. Visko po truputį, bet tai, kas geriausia „Muzika – tai daugiau nei pomėgis ar gyvenimo būdas, tai mano ateitis ir tikslas. Jeigu nors dieną nepagroju, apima keistas jausmas, tarsi kažko trūktų. Grojimas man suteikia gerų emocijų.“. Tomis geromis emocijomis akordeonininkas Tadas Motiečius siekia dalintis kiekviename savo koncerte su kiekvienu jo besiklausančiu. Galbūt todėl atsiskleidžia ne tik kaip talentingas ir perspektyvus muzikantas, bet ir kaip įdomi asmenybė, žinanti kaip prakalbinti instrumentą savitu balsu.

Tado solinis koncertas Šv. Kotrynos bažnyčioje – tai jo devynerių  mokymosi groti akordeonu Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokykloje darbo rezultatas. Nuo rugsėjo 1-os dienos jis Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos studentas.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.