Tarptautinė mokytojų diena gimnazijoje

Spalio 5 dieną visus mokytojus sveikinome Tarptautinės mokytojų dienos proga. Kol mokyklos abiturientai vedė pamokas, visi mokytojai buvo kviečiami pabendrauti prie arbatos puodelio. O po keturių pamokų jie rinkosi į salę, kur stebėjo šventinį spektaklį „Aš jau užaugau“.

Spektaklyje buvo pasakojama, kaip Ieva siekė savo svajonės tapti mokytoja. Pirmoje klasėje ji taip susižavėjo savo pirmąja mokytoja, kad tuoj pat sau užsibrėžė tikslą būti tokia kaip ji. Ketvirtoje klasėje Ieva su savo bendraklasėmis žaidė profesijų žaidimą. Ji gavo kortelę su mokytojos profesija. Tai ją tik dar labiau pastūmėjo siekti savo svajonės. Aštuntoje klasėje Ieva nebegalėjo susitvarkyti su savo problemomis. Tada ji sulaukė savo mokytojos palaikymo. Mokytoja ją nuramino ir pasiūlė kartu pasiklausyti muzikos. Na, o dvyliktoje klasėje Ieva dėkojo savo mokytojai, kad palaikė ją, padėjo, išmokė visko, ko reikėjo, kad mokytojos dėka ji įstojo į universitetą, kad jos dėka iki tikslo liko tiek nedaug. Ir štai, spektaklio pabaigoje matome, kaip Ieva už rankos vedasi pirmokėlę, ramina ją, kad nesijaudintų dėl savo pirmos dienos mokykloje. Juk ir pačiai Ievai ji pirma. Tik šįkart ji jau nebe mokinė, o mokytoja.

Mokytojo profesija yra sunki, reikalaujanti daug jėgų ir darbo, tačiau kartu ir įdomi, kupina įvairių įspūdžių, pažinčių. Džiaugiamės galėję suteikti mokytojams vienos dienos poilsį ir išreikšti savo dėkingumą.

II gimnazijos klasės mokinė Ramunė Gerčaitė

Daugiau nuotraukų.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.