Tarptautinio konkurso „Kalėdinis atvirukas“ laureatė

Jau šeštąjį kartą, baigiantis kalendoriniams metams, šventine tradicija tapusio Tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkurso „Kalėdinis atvirukas“ organizatoriai – Dailės mokytojų asociacija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras – pakvietė mokinius sukurti šventinę miniatiūrą. Šiemet konkurso pašte – 764 originalūs mokinių darbeliai ir iš Lietuvos, ir iš užsienio: JAV, Islandijos, Rusijos, Norvegijos, Jungtinės Karalystės, Airijos, Lenkijos, Baltarusijos.

Vertinimo komisija išrinko 15 kalėdinių atvirukų autorių – po penkis iš kiekvienos amžiaus grupės, kurie buvo apdovanoti laureatų diplomais. Džiugu, kad vyriausiųjų, 15–18 metų amžiaus mokinių grupėje, jau antrus metus iš eilės laureate tapo ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro diplomu, prizais, rėmėjų atminimo dovanomis apdovanota IV gimnazijos klasės mokinė Eva Buitvidaitė už atviruką „Susimąstymas“, jos mokytoja Aida Juškaitė.

Gruodžio 11 d. konkursą vainikavo geriausių darbų parodos pristatymas ir iškilmingas laureatų apdovanojimas nuotoliniu būdu Zoom  platformoje.

Visus gražiausius šių metų atvirukus galima pažiūrėti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro internetiniame puslapyje.

Konkurse taip pat dalyvavo 6, 7 klasių, Ia, III ir IV gimnazijos klasių mokiniai. Nors kitų mūsų mokyklos mokinių atvirukai į parodą nepateko, bet jie žavi nuoširdumu ir šventiška nuotaika. Pasiruošti konkursui mokiniams padėjo mokytojos Aida Juškaitė ir Vilija Lesauskienė.

Mokytoja Aida Juškaitė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.