Tarptautinis akordeonistų konkursas „Pula – 2015“

40-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „Pula – 2015“ vyko šių metų balandžio mėnesio 22–25 dienomis Kroatijoje, Pulos mieste. Jį organizavo Kroatijos akordeonistų asociacija. Jame dalyvavo akordeonistai iš devynių šalių. Jie buvo suskirstyti į grupes pagal amžių ir instrumentų, kuriais atliko savo programą, kairės klaviatūros ypatumus. Konkursas vienu metu vyko trijose salėse, dalyvių pasirodymus vertino pripažinti akordeono pedagogai iš įvairių Europos šalių.

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos akordeonistai šiame konkurse dalyvavo pirmą kartą ir parsivežė iš jo ne tik puikius rezultatus, bet ir pačius geriausius įspūdžius. C-1 kategorijoje II vietą laimėjo Beatričė Liutkutė, ansamblinio muzikavimo A kategorijoje II vietą laimėjo akordeonų duetas Beatričė Liutkutė ir Karolina Stasiūnaitė. Jų mokytoja Daiva Vasauskienė. C-2 kategorijoje III vietą laimėjo Adrija Buturlakina, o dviejų turų konkurse D kategorijoje  į antrąjį turą pateko ir III vietą laimėjo Aistė Norbutaitė. Jų mokytoja Marytė Markevičienė.

Kelionės metu džiaugėmės nuostabia Kroatijos gamta, grožėjomis senąja architektūra, mėgavomės pavasariu, žydinčiais sodais, gaivia Adrijos jūra.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.