Tarptautinis mokinių piešinių konkursas „Gamta – didelis stebuklas“

Šiaulių dailės mokykla organizavo tarptautinį 1–8 klasių mokinių piešinių konkursą „Gamta – didelis stebuklas“, skirtą Pasaulinei Žemės dienai pažymėti. Tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus, visuomenės darnios raidos būtinybę, kad mūsų veikla žydinčioje planetoje nebūtų nukreipta tik beatodairiškam mūsų pačių gerovės ir patogumo kūrimui, negalvojant apie ateities kartas. Rūpestis ir atsakomybė, pagarba ir meilė Žemei, jos augalijai, gyvūnijai, vandeniui, žmonėms. Atsakomybė puoselėjant, saugant aplinką, naudojant jos išteklius – tai būtinybė išsaugant Žemę ateinančioms kartoms. Štai tokios gairės buvo pateiktos konkurso dalyviams, kurie turėjo įtaigiai vizualizuoti savo mintis apie gamtą ir jos išsaugojimą.

Smagu, kad mūsų gimnazijos mokiniai labai sėkmingai sudalyvavo šiame konkurse. 7–8 klasių mokinių grupėje aštuntokas Mantas Ginelevičius laimėjo pirmąją vietą, o jo klasės draugei Rusnei Stonytei komisija skyrė nominaciją. 4–6 klasių mokinių grupėje šeštokė Deimantė Varvuolytė laimėjo trečiąją vietą. Mokiniams konkursui pasirengti padėjo mokytoja Vilija Lesauskienė.

Šiuo metu laureatų ir nominantų paroda eksponuojama Šiaulių dailės mokykloje. Visus laureatų ir nominantų darbus galima pamatyti čia:  https://www.sdailesmokykla.lt/node/506

Mokytoja Vilija Lesauskienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.