Tavo PIN kodas

Šiaulių valstybinė kolegija jau 4-tus metus iš eilės organizavo galimybių festivalį „Tavo PIN kodas 2021: kryptį renkiesi pats“. Šių metų lapkričio 18 dieną mūsų klasė turėjo progą dalyvauti šiame renginyje ir išklausyti keturių Lietuvos žymių žmonių karjeros istorijas. Jie pasakojo, kaip siekti karjeros, kaip atrasti savo asmenybę ir kaip pažvelgti į meną iš kito kampo.

Išklausėme pranešimus: Andriaus Tapino „Investuoti į save – apsimoka“, Ramintos Naujanytės-Bjelles „Per išbandymus į atradimus“, Pijaus Makarevičiaus „Atsitiktinės sėkmės nebūna“ ir Jolitos Vaitkutės „Kaip treniruoti kūrybiškumą?“. Kadangi pirmą kartą dalyvavome festivalyje, kiekvienas pranešimas sužavėjo.

Klausytis sėkmingų žmonių istorijų arba sužinoti, kaip praturtinti savo asmenybę – pasak A. Tapino „viskas, ko mums reikia – sėkmingai praleisti šiuos mokslo metus“, buvo verta. Naudojant specialią programą, pateikėme klausimus ir į juos gavome gerus atsakymus. Tikrai pritariame, kad paskaitos mus motyvavo, ir esame dėkingi, jog galėjome jas išgirsti ir paįvairinti kasdienines pamokas.

IIa gimnazijos klasės mokinė Rasa Maižvilaitė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.