Trečiokai – aktyvūs projekto „Sveikatiada“ dalyviai

Rugsėjo 26 dieną 3 klasės mokiniai kartu su savo tėveliais priėmę projekto „Sveikatiada“ iššūkį „10 000 žingsnių yra vieni juokai!“ leidosi į žygį. Savo fizinę ištvermę žygio dalyviai pirmiausia išbandė kopdami į Girnikų šventkalnį. Padavimai mini čia buvus šventą vietą. Informaciniuose stenduose trečiokai susidomėję skaitė legendas apie kalne palaidotą milžinų motiną Kurtuovę, prasmegusią bažnyčią, apie akmenį kalno viršūnėje, ant kurio degusi šventoji ugnis.

Pasigrožėję regioninio parko, Žemaitijos aukštumų panorama, iššūkio dalyviai toliau keliavo pažintiniu ekologiniu taku aplink Juodlės ežerą. Tiek mokiniai, tiek jų tėveliai turėjo ne tik skaičiuoti žingsnius, bet kartu atlikti ir Smalsučio pateiktas užduotis – įminti mįslę ir suradus miške atsakymą nupaveiksluoti, išsiaiškinti ‒ kas nugraužė kamieną, kiek paukščių rūšių peri Juodlės ežere.

Įveikta daugiau nei 9 kilometrai, suskaičiuota daugiau nei 10 000 žingsnių. „Sveikatiados“ iššūkis „10 000 žingsnių yra vieni juokai!“ užskaitytas.

Pradinių klasių mokytoja Jolanta Butenienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.