Trečiokų mokykla be sienų

Gegužės 30 dieną paskutinės trečiokų pamokos vyko netradicinėje aplinkoje – mokykloje be sienų. Mus į savo sodybą pasikvietė Ugnė Vasiliauskaitė ir jos mama Jurgita. Kaip buvo smagu iš arti pamatyti avytes ir ėriukus, ožkytes ir ožiukus, juos paglostyti, pamaitinti. O vištų ir viščiukų įvairovė! Ir rankose galėjo palaikyti, ir paglostyti. Ugnė surinko papildomos informacijos ir mums papasakojo apie avių tėvynę, šunų veisles, vištų auginimą, triušių ligas. Rimtai pagilinome savo žinias. Stebėjome tik atakusius triušiukus, meilius katinus, smalsiai apžiūrinėjome inkubatorių, kuriame jau pradėjo ristis iš kiaušinių viščiukai. Tikras gimimo stebuklas!

Žalioje pievelėje Ugnė pademonstravo dresuotojos sugebėjimus, jos komandų puikiai klausė vienas iš augintinių. O kartu su jais ant batuto, sūpuoklių ir čiuožyklos linksminosi ir trečiokėliai.

Mama Jurgita pakvietė paragauti avies pieno, palyginti jį su karvės pienu ir atspėti, kuris yra kuris? Pasirodo, avies pienas saldesnis ir daugumai vaikų buvo skanesnis. O koks avies sūrio gardumas! Pabaigai – karštas moliūgų pyragas. Tai bent skanumėlis!

Labai dėkojame Ugnės mamytei Jurgitai už nuoširdų priėmimą, nuostabias vaišes, už naujus potyrius ir žinias mokykloje be sienų.

3 klasės mokytoja Loreta Škėlienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.