Valstybės dienos proga pagerbti mūsų gimnazijos mokiniai

Liepos 6-ąją, minint Lietuvos valstybės (karaliaus Mindaugo karūnavimo ir tautiškos giesmės) dieną, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Povilo katedroje įvykusio iškilmingo koncerto metu buvo įteiktos 2020-ųjų ir 2021-ųjų metų Šv. Kazimiero ordino „Angelo globėjo“ nominacijos dviem jauniesiems Šiaulių miesto šviesuoliams, mūsų gimnazijos ugdytiniams, – smuikininkei, konkursų laureatei, poeto Jono Krikščiūno-Jovaro proanūkei Ugnei Krikščiūnaitei bei daugelio tarptautinių konkursų laureatui akordeonininkui Jonui Vozbutui. Apdovanojimus laureatams įteikę Šv. Kazimiero ordino Didysis magistras Henrikas Armoška-Eismontas, Šiaulių meras Artūras Visockas ir Šv. Kazimiero ordino Šiaulių apskrities komtūras Kazimieras Celestinas Alminas taip pat pasveikino laureatų pedagoges, mūsų gimnazijos mokytojas Marytę Markevičienę ir Nijolę Prascevičienę. „Angelo globėjo“ nominacijas jau yra gavę mūsų gimnazijos ugdytiniai: smuikininkė Liepa Jurgutavičiūtė (mokytoja Marytė Minčiūnienė), trimitininkas Justas Drakšas (mokytojas Zigmas Drakšas) ir pianistė Kamilė Kaučikaitė (mokytoja Raimonda Sližienė).

Šiame iškilmingame renginyje su 85-uoju jubiliejumi taip pat buvo pasveikintas Šiaulių miesto garbės pilietis, buvęs miesto vadovas Vilius Antanas Kazanavičius bei Šv. Kazimiero ordino Lelijos garbės ženklas įteiktas lietuvių tremties istorijos tyrinėtojai, laikraščio „Šiaulių kraštas“ žurnalistei, kultūros reiškinių Šiauliuose puoselėtojai ir skleidėjai Živilei Kavaliauskaitei.

Koncerto metu Šiaulių kamerinis orkestras, kuris nuo šiol vadinasi Šiaulių kamerinis orkestras „Camerata Solaris“, su orkestro vadovu Vilhelmu Čepinskiu ir mūsų gimnazijos mokine Ugne Krikščiūnaite (mokytoja N. Prascevičienė) atliko Vidmanto Bartulio koncertą dviem smuikams ir orkestrui. Koncerte taip pat skambėjo J. Naujalio „Svajonė“, akordeonininko J. Vozbuto atliekamas A. Noël „Extrait d′Opale Concerto“ (R. Galliano koncerto temomis) ir V. A. Mozarto „Jupiterio“ simfonija. Renginį vedė Raimonda Sližienė.

Sveikiname laureatus ir jų pedagoges!

Direktorė Regina Marozienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.