„Valtidonė – 2013“

Birželio 9–12 dienomis konkurse dalyvavo penki mūsų mokyklos akordeonistai. Sėkmingiausiai pasirodė jauniausia dalyvė Daiva Matuzevičiūtė. Ji savo kategorijoje laimėjo „Primo assolluto“. Dvylikametės B. Liutkutė ir K. Stasiūnaitė varžėsi kategorijoje iki 15 metų. Jos laimėjo 3-ias vietas.  Penkiolikmetės  Austėja  Adomaitytė ir Lukrecija  Klovaitė skirtingų muzikos žanrų  kategorijose laimėjo 3-ias vietas. Džiaugiamės šiais pasiekimas, nes laimėti šias vietas būtina buvo surinkti nurodytą balų skaičių. Tai padaryti pavyko ne visiems konkurso dalyviams.

Kiekvienais metais Italijos šiaurėje Valtidonės mieste vyksta vardinių premijų atlikėjų pianistų, vokalistų, akordeonistų ir kamerinių ansamblių konkursai. Kartu vyksta ir jaunųjų talentų  konkursas „Valtidonė“. Atlikėjų konkursai visose specialybėse yra labai skaitlingi ir sudėtingi. Visi dalyviai atvyksta kovoti dėl pačių aukščiausių apdovanojimų. Jaunimas turi į ką lygiuosis, mato, ko turi siekti.

„Jaunųjų talentų konkursas“ nėra labai skaitlingas, jame dalyvauja įvairių šalių perspektyviausi atlikėjai, o juos vertina patys žymiausi pedagogai.

Mūsų kelionė į konkursą kartu buvo ir pažintinė, ir  poilsinė kelionė. Susipažinome su Vengrijos sostine Budapeštu, maudėmės jo baseinuose, vaikščiojom po Milaną, Veneciją, San Mariną, Vieną. Gyvenome mažame Italijos miestuke, kuriame puikus atviras baseinas, taigi savo laisvą dieną mes praleidome puikiai.

Saulėta Italija, kurioje gausu akordeono gamyklų, kurioje vyksta daug konkursų, visada vilioja mus. Mokinius ruošimasis konkursams skatina aktyviau dirbti, siekti ryškesnių rezultatų. Konkurse išgirsti atlikėjai visada įkvepia didesniems siekiams.

Dėkojame mokinių tėveliams už savo vaikų palaikymą, už kelionę, kurią jie dovanojo savo vaikams.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.