Vasara šėlo drauge su muzika

Akordeonistai sėkmingai derina ugdymo programų turinį su edukacinėmis veiklomis. Dalyvaudami renginiuose jie realizuoja savo kūrybinius sugebėjimus, dalijasi savo pasiekimais su kitų meno šakų kūrėjais, įgyja naujų žinių, kaupia ateityje taip reikalingą meninės raiškos patirtį.

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos akordeonistai šių metų birželio 8 dieną buvo pakviesti sutikti vasarą drauge su skambančia daina, šėlti kartu su dainuojančiu ir šokančiu jaunimu Pakruojo dvare. Čia jau penktą kartą skambėjo Baltijos šalių dainos ir šokio festivalis „Vasaros šėlsmas“, skirtas aktyvinti šeimas bendram laisvalaikiui.

Nors ir negausus, tačiau gerai nusiteikęs akordeonistų kolektyvas dalyvavo šventėje. Akordeonistų orkestras šventės pradžioje atliko keletą kūrinių, vėliau su savo programa pasirodė Motiejus Dudnikas. Mes ne tik muzikavome, bet ir džiaugėmės vasarą, šėlome joje, aplink skambant muzikai, mėgavomės didžiausio Lietuvoje – Pakruojo dvaro istorinio parko pramogomis: lankėmės bausmių muziejuje, dvaro kalvėje, parfumerio Žako laboratorijoje, susipažinome su bitelių gyvenimu ir kleboniškų žvakių liejimo subtilybėmis pas dvaro bitininką, pasigrožėjome naujai įrengtais įspūdingais gėlynais.

Nuotaikingas renginys, graži aplinka ir puikus oras lydėjo mus visą dieną.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.