Vasaros kursus prisiminus…

Prieš pat mokslo metų pradžią gimnazijos pradinių klasių mokytojos Jolanta Butenienė ir Alina Mockuvienė kartu su dainavimo mokytoja Viktorija Gurejeva dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Integruota mokymo programa – pasaulinių įgūdžių mokymasis“ Suomijoje, kurie vyko įgyvendinant vykdomą programos Erasmus+ KA1 projektą „Inovatyvi europietiška patirtis mokymo(si) kokybei gerinti“. Kursus vedė tarptautinę europinių projektų vykdymo patirtį turinti trenerė-organizatorė Andreea Gatman iš Rumunijos.

Visų kursų metu daug diskutuota apie integruotą mokymo programą, kaip pagrindą 21-ojo amžiaus ugdymui. Projekto dalyviai turėjo galimybę apsilankyti modernioje eksperimentinėje ir tarptautinėje  mokyklose, išbandyti naujus mokymosi būdus ir erdves Aalto universitete. Suomijos mokytojų patirtimi apie formuojamąjį įgūdžių ugdymo vertinimą ir komandinį mokymąsi su projekto dalyviais dalinosi Vantaos savivaldybės ugdymo turinio ekspertė Tuija Lindrom.

Kursų metu mokytojos ne tik susipažino su Suomijos švietimo sistema, bet kartu ir patobulino komunikavimo užsienio kalba kompetenciją.

Tarptautiniai projektai – tai galimybė semtis naujų idėjų mokantis iš kitų bei pasidalijant savo idėjomis.

Mokytojos Jolanta Butenienė, Alina Mockuvienė ir Viktorija Gurejeva

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.