VASAROS STOVYKLOS, SEMINARAI IR FESTIVALIAI

Kai hobi sutampa su pasirinkta profesija – atostogos susilieja su darbu, akordeono specialybės pedagogai ir mokiniai renkasi į vasaros seminarus, festivalius ir dirba tiek kiek nori ir tai ką nori.

Jau birželio pabaigoje visus Lietuvos akordeonistus pakvietė Palangos vasaros seminaras. Atrodo dar taip neseniai buvome susitikę IX-ojo šalies ir tarptautiniame “VILNIUS 2011” konkursuose,  o čia jau atostogos ir vasaros darbai. Šiame seminare dalyvavo akordeonistai T.Motiečius, D.Jocius, E.Bartkevičiūtė, K,Šemetaitė, T.Malūkas ir akordeonistų kvintetas. Klausytojai turėjo galimybę išgirsti mūsų mokinių koncertą, o mokiniai turėjo galimybę konsultuotis pas geriausius Lietuvos, Rusijos ir Anglijos akordeono pedagogus.

Liepos mėnesio viduryje konservatorijos akordeonistai dalyvavo tarptautinio orkestro „Baltijos tremollo“ kūrybinėje stovykloje Estijoje. Jos metu vyko orkestro repeticijos ir II – ojo festivalio „MULGIMAA PEALINNA AKORDIONFEST „  koncertai regiono gyventojams. Laisvu nuo repeticijų ir koncertų laiku mokiniai bendravo su savo bendraminčiais  iš Latvijos ir Estijos, grožėjosi šalies gamta, turėjo galimybe pasidžiaugti ir Latvijos pajūrio grožiu.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.