Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2016

Kovo 14–18 dienomis gimnazijoje vyko „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ renginiai.

Pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis žiūrėjo animacinius filmukus apie patyčias, analizavo juos, reflektavo. Taip pat kartu su psichologe Egle Belanoškiene kalbėjo apie patyčias mokykloje bei kasdieniame gyvenime, žaidė draugystės žaidimus.

Kovo 17 dieną gimnazijos I–IV klasių mokiniai buvo pakviesti į mokinių forumą „Padėk man užaugti be patyčių“. Mokiniai turėjo galimybę susitarti tarpusavyje, kaip atskirti patyčias nuo paprasto pajuokavimo, kaip išmokti ieškoti pagalbos ir kurti saugią aplinką.

Kovo 18 dieną gimnazijos bendruomenė rinkosi į Mažąją salę, kurioje vyko renginys-koncertas „Padėk man užaugti be patyčių“. Renginio vedėjai gimnazijos II klasės mokinė Sandra Lešinskaitė ir I klasės mokinys Nedas Uzakov turėjo pagalbininkių. Tai gimnazijos pradinių klasių mokinės – Viltė, Augustė, Oksana, Ula ir Auksė. Mergaitės savo gražiomis mintimis apie vaikystę, meilę savo gimnazijai, draugystę ir kitus puikius dalykus pradžiugino susirinkusiuosius, dovanojo puikią nuotaiką, kurią papildė ir vyresniųjų klasių mokinių sukurtos bei atliekamos dainos.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.