VII tarptautinis akordeono muzikos festivalis „TUTTI“

Gimnazijos III–IV klasių akordeonistų kvintetas kovo 17 dieną dalyvavo jau tradiciniu tapusiame VII tarptautiniame akordeono muzikos festivalyje „TUTTI“ Mažeikiuose.

Kaip informavo Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos direktorė, festivalio sumanytoja ir organizatorė Vaida Mikalauskienė, „TUTTI“ – tradicinis vaikų ir jaunimo akordeono muzikos festivalis Mažeikiuose, kuriame dalyvauja jaunieji muzikantai iš daugelio Lietuvos muzikos ir meno mokyklų, didžiųjų miestų ir rajoninių miestelių.

Šis festivalis buvo gausus dalyvių skaičiumi. Klaipėdos, Kauno, Šiaulių regionų muzikos mokyklų jaunieji akordeonistai festivalio programoje dalyvavo kaip atlikėjai-solistai ar ansamblių ir orkestrų sudėtyje. Malonu buvo klausytis orkestrų iš Kauno, Klaipėdos, Palangos, Kretingos, Mažeikių muzikos mokyklų. Šio festivalio svečias, atskirą programą festivalio dalyviams ir miesto gyventojams pristatęs – Lenkijos jaunimo orkestras „Humi band“.

Festivalio programą užbaigė visi dalyviai kartu atlikdami finalinį kūrinį kompozitoriaus Karlo Jenkinso pjesę „Pallagio“. Scenoje vienu metu muzikavo apie 150 akordeonistų.

Po koncerto saldumynais vaišinosi ir vaikai, ir mokytojai. Smagu buvo pabendrauti, pasisemti naujų idėjų tolimesniems festivaliams ir koncertams.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.