Vilniuje paminėtas Maestro Sauliaus Sondeckio gimtadienis

Spalio 11-oji – profesoriaus Sauliaus Sondeckio gimimo diena. Ši diena itin reikšminga Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijai ir visiems joje besimokantiems bei dirbantiems sondeckiukams. Prasminga, jog buvome pakviesti dalyvauti Vilniuje, Stasio Vainiūno namuose surengtoje popietėje, skirtoje Maestro atminimui. Prieš renginį tradiciškai aplankėme profesoriaus kapą Vilniaus Antakalnio kapinėse.

Renginio metu buvo pristatyta monografija apie Maestro Saulių Sondeckį, prisiminimais dalijosi prof. Silvija Sondeckienė, knygos autorius prof. hab. dr. Leonidas Melnikas, Maestro sūnus Saulius Sondeckis parodė savo sukurtus filmus apie Lietuvos žydus muzikus ir prof. Sauliaus Sondeckio vieną paskutinių repeticijų su simfoniniu orkestru. Renginyje muzikavo mūsų gimnazijos mokytojos ekspertės Nijolės Prascevičienės parengti mokiniai Ugnė Krikščiūnaitė ir Agnius Juška, jiems akompanavo Daiva Ramunė Šulcaitė.

Dėkojame Lietuvos muzikų rėmimo fondui ir direktorei Liucijai Stulgienei, Stasio Vainiūno namams ir direktoriui Vaclovui Juodpusiui bei mokytojai Nijolei Prascevičienei už jaukų ir prasmingą Maestro Sauliui Sondeckiui prisiminti skirtą renginį.

Direktorė Regina Marozienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.