Virtualūs interviu

Įvairių šalių akordeonistai stengiasi bendrauti tarpusavyje ir karantino laikotarpiu.

Žinomas Prancūzijos akordeono pedagogas, prestižinių konkursų laureatas, profesorius Frederic Deschamps organizuoja online interviu su jau gerai žinomais akordeono atlikėjais ir su dar jaunais ir augančiais akordeonistais. Šias laidas pradėta vesti prieš keletą savaičių. Pašnekovais pasirinkti atlikėjai iš Moldavijos, Serbijos, Rusijos, Italijos, Suomijos, JAV ir kitų šalių. Projektą remia įvairių muzikos instrumentų, tarp jų ir akordeonų, gamintojas – įmonė „Hohner“.

Praėjusį trečiadienį, balandžio 15 d., tokiame interviu dalyvavo mūsų gimnazijos mokinys Jonas Vozbutas. Šį susitikimą Facebook anglų kalba vedė pats profesorius. Jonas konsultuojasi pas prof. Frederic Deschamps, lengvąją muziką atlieka „Hohner“ instrumentu, todėl neatsitiktinai buvo pakviestas dalyvauti šiame interviu. Laidoje buvo prisiminti Jono pirmieji žingsniai muzikos pažinimo pasaulyje ir aptarti šių dienų pasiekimai, skambėjo daug jo atliekamos muzikos įrašų.

Balandžio 23 dieną online interviu turėjome galimybę pasidžiaugti ir gimnazijos absolventės Eglės Bartkevičiūtės pasiekimais.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.