Žemei reikia draugų!

Pasaulinė Žemės diena minima kovo 20 dieną, pavasario lygiadienio metu, kuomet dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.

 Šią dieną diskutuojama apie mūsų planetai iškilusius pavojus ir raginama priimti palankius aplinkai sprendimus. Tačiau vis dažniau šiuolaikiniai žmonės visa tai pamiršta ir kaip Žakas Ivas Kusto sakė: „Anksčiau gamta baugino žmogų, o dabar žmogus baugina gamtą“.

Tad nebūkime tie, kurie naikina savo Žemę ir Gamtą. Geriau pasirūpinkime, kad dar daugybę metų galėtume ja džiaugtis. Taip pat privalome rūpintis ir savo planetos žmonija. Juk žemė yra mūsų visų bendri namai, kuriais privalome rūpintis. Žemė ‒ tarsi motina, kuri priima kiekvieną savo vaiką, kad ir koks jis yra. Ji suteikia mums viską, ko geidžiame ir ko mums reikia. Ji ‒ tarsi mokytoja, kuri mus išmoko naujų dalykų ir suteikia galimybių tobulėti.

8 ir IIb gimnazijos klasių mokiniai kartu su chemijos mokytoja Žemei padovanojo draugą, įdėjo savo širdies dalelę, sudėjo savo svajones, mintis apie taiką. Mylėkime Žemę ir jos gyventojus!

Mokytoja Nijolė Buračienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.