Žydiški simboliai

Jau ketvirtus metus iš eilės džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos dailės mokytoju Voldemaru Barakausku, kurio įkvėpti mokiniai dalyvauja svarbioje socialinėje-kultūrinėje veikloje, pažįstant savo šalies istoriją ir kultūrą ‒ piešdami savo kaimynų žydų istorijos tema.

Šiemet Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokinių darbai buvo eksponuojami kartu su Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos mokinių darbais Kėdainių miesto rotušėje lapkričio 15 d. bei jau tradiciškai ‒ Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejuje Žydiškos kultūros festivalyje „Diena Vilniuje“ lapkričio 17 d.

Ypatingai dėkojame mokinius ruošusiems mokytojams: Janinai Budrienei, Justinai Šaltei, Gitanai Kaltanienei, Voldemarui Barakauskui. Taip pat skelbiame festivalio laureatus: Dorotėja Pikturnaitė, Samanta Jokubauskaitė, Evita Coronkutė.

Renginiuose taip pat dalyvavo Kėdainių, Mažeikių, Krakių, Vilniaus meno, muzikos mokyklų ir gimnazijų mokiniai atlikdami žydišką muziką, šokdami pagal ją ir vaidindami.

Festivalio meno vadovė Rasa Vaičiulytė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.