2019-2020 mokslo metai


Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas /
Koncertmeisteris
Eva Buitvydaitė III 2020-04-06 Mokinių kūrybinių darbų konkursas „Mano svajonių profesija“, Šiauliai
2 vieta
J. Budrienė
Austėja Špokauskaitė III 2020-04-06 Mokinių kūrybinių darbų konkursas „Mano svajonių profesija“, Šiauliai
2 vieta
J. Budrienė
Eglė Radavičiūtė III 2020-04-06 Mokinių kūrybinių darbų konkursas „Mano svajonių profesija“, Šiauliai
1 vieta
J. Budrienė
Deimantė Jonaitytė I 2020-04-05 Šiaulių miesto 8‒12 klasių mokinių dailės olimpiada
2 vieta
A. Juškaitė
Eva Buitvidaitė III 2020-04-05 Šiaulių miesto 8‒12 klasių mokinių dailės olimpiada
1 vieta
A. Juškaitė
Augustė Gegeckaitė 6 2020-03-07 VI respublikinis papildomo muzikos instrumento (fortepijono) dalyko mokinių konkursas, Kaunas
1 vieta
M. Kaubrienė
Mikas Jankus 7 2020-02-27/29 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Wind stars 2020“, Marupė (Latvija)
3 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Nojus Stauskas III 2020-02-27/29 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Wind stars 2020“, Marupė (Latvija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Austėja Venckutė 8 2020-02-27/29 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Wind stars 2020“, Marupė (Latvija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Tautvydas Keras 3 2020-02-27/29 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Wind stars 2020“, Marupė (Latvija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Danielius Tauragys 1 2020-02-27/29 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Wind stars 2020“, Marupė (Latvija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Aistė Adomavičiūtė 8 2020-02-27/29 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Wind stars 2020“, Marupė (Latvija)
2 vieta
R. Storožišinienė /
I. Tautkuvienė
Justas Drakšas 7 2020-02-27/29 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Wind stars 2020“, Marupė (Latvija)
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Jonas Vozbutas 8 2020-02-19/21 Tarptautinis konkursas „Moj siabra ‒ bajan“, Gomelis (Baltarusija)
Grand Prix
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 8 2020-02-19/21 Tarptautinis konkursas „Moj siabra ‒ bajan“, Gomelis (Baltarusija)
3 vieta
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 4 2020-02-19/21 Tarptautinis konkursas „Moj siabra ‒ bajan“, Gomelis (Baltarusija)
3 vieta
D. Vasauskienė
Neda Motiejūnaitė 4 2020-02-19/21 Tarptautinis konkursas „Moj siabra ‒ bajan“, Gomelis (Baltarusija)
2 vieta
J. Markevičius
Motiejus Dudnikas 6 2020-02-19/21 Tarptautinis konkursas „Moj siabra ‒ bajan“, Gomelis (Baltarusija)
1 vieta
M. Markevičienė
Gustė Grotuzaitė 6 2020-02-17 III respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
2 vieta
A. Bernotas /
L. Filimonenko
Augustė Gegeckaitė 6 2020-02-17 III respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
1 vieta
R. Vaišnorienė /
D. Šulcaitė
Emilija Tomašūnaitė I 2020-02-17 III respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
1 vieta
R. Vaišnorienė /
D. Šulcaitė
Ugnė Džiovelytė 8 2020-02-17 III respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai
1 vieta
A. Bernotas /
L. Filimonenko
Eva Buitvidaitė III 2019-12-30 Tarptautinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas „Kalėdinis atvirukas“, Vilnius
Laureatė
A. Juškaitė
Joringis Lazdynas 3 2019-12-12 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Emociuko nuotykiai 2020“, Šiauliai
3 vieta
L. Narušienė
Smiltė Kontautaitė 2 2019-12-12 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Emociuko nuotykiai 2020“, Šiauliai
1 vieta
J. Šaltė
Gabrielė Pautieniūtė 1 2019-12-12 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Emociuko nuotykiai 2020“, Šiauliai
1 vieta
J. Budrienė
Agnė Balčiūnaitė III 2019-12-11 II Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antrojo instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai
Laureatė, specialus prizas už lietuviškos pjesės atlikimą
M. Kaubrienė
Rosita Dargužaitė II 2019-12-11 II Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antrojo instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai
Laureatė
M. Kaubrienė
Augustė Gegeckaitė 6 2019-12-11 II Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antrojo instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai
Laureatė
M. Kaubrienė
Kamilė Dargužaitė 6 2019-12-11 II Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antrojo instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai
Laureatė
V. Gučienė
Tautvydas Keras 3 2019-12-11 II Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antrojo instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai
Laureatas, specialus prizas už užsienio kompozitorius pjesės atlikimą
R. Sližienė
Rasa Maižvilaitė 8 2019-12-11 II Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antrojo instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai
Diplomas
I. Tautkuvienė
Ugnė Balsytė 6 2019-12-06 Tarptautinis vokalinės-sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai
Diplomas
J. Minkevičiūtė
Izabelė Brajinskaitė 7 2019-12-06 Tarptautinis vokalinės-sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai
Diplomas
J. Minkevičiūtė
Stela Petrulytė 8 2019-12-06 Tarptautinis vokalinės-sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai
3 vieta
Ž. Stanelienė
Vokalinis ansamblis „Benedicat“ 4-8 2019-12-06 Tarptautinis vokalinės-sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai
1 vieta
J. Minkevičiūtė
Vesta Verbaitė 7 2019-12-06 Tarptautinio moksleivių festivalio T.Y.čia piešinių konkursas, Vilnius
Laureatė
A. Juškaitė
Leonas Šėferis I 2019-12-06 Tarptautinio moksleivių festivalio T.Y.čia piešinių konkursas, Vilnius
Laureatas
A. Juškaitė
Manta Augėnaitė I 2019-12-06 Tarptautinio moksleivių festivalio T.Y.čia piešinių konkursas, Vilnius
Laureatas
A. Juškaitė
Urtė Žaliūkaitė III 2019-12-06 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas, Vilnius
Prizininkė
A. Juškaitė
Motiejus Dudnikas 6 2019-12-04 V tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum 2019“, Kaunas
2 vieta
M. Markevičienė
Kamilė Fokaitė III 2019-12-03 V tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum 2019“, Kaunas
Diplomas
V. Gurejeva
B. Smiltinikienė /
I. Tautkuvienė
Adrijana Balsytė I 2019-12-03 V tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum 2019“, Kaunas
2 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Urtė Žaliūkaitė II 2019-12-01 Respublikinis asmenukių ir/ar video klipų konkursas „Pasaulis ir Aš“, Vilnius
3 vieta
A. Juškaitė
Danilija Žalpytė II 2019-12-01 Respublikinis asmenukių ir/ar video klipų konkursas „Pasaulis ir Aš“, Vilnius
2 vieta
V. Lesauskienė
Urtė Augustinavičiūtė IV 2019-12-01 Respublikinis asmenukių ir/ar video klipų konkursas „Pasaulis ir Aš“, Vilnius
2 ir 3 vietos
V. Lesauskienė
Ina Stangevičiūtė II 2019-12-01 Respublikinis asmenukių ir/ar video klipų konkursas „Pasaulis ir Aš“, Vilnius
1 vieta
V. Lesauskienė
Evelina Šiukšterytė IV 2019-12-01 Respublikinis asmenukių ir/ar video klipų konkursas „Pasaulis ir Aš“, Vilnius
1 vieta
V. Lesauskienė
Orinta Lukauskaitė III 2019-11-28/12-01 XII atviras Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatja“, Drogobič (Ukraina)
Diplomas
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 8 2019-11-28/12-01 XII atviras Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatja“, Drogobič (Ukraina)
Diplomas
M. Markevičienė
Nojus Rimkus II 2019-11-28/12-01 XII atviras Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatja“, Drogobič (Ukraina)
3 vieta
J. Markevičius
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
6
8
2019-11-28/12-01 XII atviras Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatja“, Drogobič (Ukraina)
3 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 6 2019-11-28/12-01 XII atviras Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatja“, Drogobič (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
8
III
2019-11-28/12-01 XII atviras Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatja“, Drogobič (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Austėja Venckutė 8 2019-11-24 III nacionalinis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Vario garsai“, Vilnius
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Justas Drakšas 7 2019-11-24 III nacionalinis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Vario garsai“, Vilnius
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Tajus Paliulis 3 2019-11-07 Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3 klasių mokinių kūrybinės dirbtuvės „Pagauk kūrybos paukštę“, Šiauliai
3 vieta
L. Narušienė
Nojus Virmauskis 3 2019-11-07 Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3 klasių mokinių kūrybinės dirbtuvės „Pagauk kūrybos paukštę“, Šiauliai
2 vieta
L. Narušienė
Duetas:
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
8
III
2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand Prix
M. Markevičienė
Duetas:
Austėja Janauskytė
Medeina Janauskytė
5
4
2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
3 vieta
D. Vasauskienė
Gabija Janauskytė 3 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
3 vieta
D. Vasauskienė
Gabija Tarasevičiūtė II 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
3 vieta
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 5 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Nojus Rimkus II 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
J. Markevičius
Neda Motiejūnaitė 4 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
J. Markevičius
Miglė Dambrauskaitė 8 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
6
8
2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 6 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė III 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
8
III
2019-09-18/22 44-asis PIF tarptautinis akordeonistų konkursas „International Accordion Prize of Castelfidardo“, Italija
5 vieta (neriboto amžiaus kategorija)
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas 8 2019-09-18/22 44-asis PIF tarptautinis akordeonistų konkursas „International Accordion Prize of Castelfidardo“, Italija
1 vieta (klasikinės muzikos kategorija)
2 vieta (virtuozinės muzikos kategorija)
M. Markevičienė

Komentavimo galimybė išjungta.