Išvyka į Telšius

Sausio 30 dieną III ir IV gimnazijos klasių mokiniai kartu su dailės mokytojais Loreta Narušiene ir Voldemaru Barakausku lankėsi Vilniaus dailės akademijos (VDA) Telšių fakultete. Tai jau trečiasis mūsų apsilankymas per pastaruosius dvejus metus šioje aukštojoje mokykloje. Smagu, kad čia turime galimybę ne tik susipažinti su pasiruošimo stojamajam egzaminui sąlygomis, egzamino eiga, reikalavimais kūrybinių darbų aplanko pateikimui, bet ir pamatyti buvusių mokinių, šiemet – I kurso studentų Viktorijos Balčiūnaitės ir Algimanto Vaitiekūno darbus.

Fakulteto dekanas Ramūnas Banys išsamiai pristatė čia veikiančias tris katedras: Metalo plastikos katedrą, apjungiančią Metalo meno ir juvelyrikos bei Taikomosios skulptūros studijas; Dizaino katedrą, apjungiančią Gaminio dizaino, Baldų dizaino ir restauravimo, Aprangos ir mezgimo dizaino studijas, bei Dailės pagrindų ir teorijos katedrą. Dekanas parodė fakulteto mokymo dirbtuves, studentų darbus. Baldų dizaino ir restauravimo studijos vadovė docentė Laima Mikalauskienė džiaugėsi mūsų buvusiais mokiniais ir kvietė gimnazistus rinktis tolimesnes studijas VDA Telšių fakultete. Lankėmės ir VDA Telšių galerijoje. Galerijos vedėja Giedrė Žeimytė-Jurkuvienė pristatė čia eksponuojamą studentų kursinių darbų parodą.

Šį kartą į Telšius vykome gimnazijos naujuoju autobusu: šiltai, patogiai ir greitai, todėl turėjome laiko ekskursijai po miestą. O Telšiuose tikrai yra ką pažiūrėti…

Ši kelionė buvo naudinga mokiniams: paskatino susimąstyti apie savo karjeros planavimą ir ateities perspektyvas, praplėtė akiratį, padėjo pasisemti naujų kūrybinių idėjų.

Mokytoja Loreta Narušienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.