Septintokai susipažino su karjeros planavimo žingsniais

Karjera – ilgas, daug laiko ir pastangų reikalaujantis, tačiau labai įdomus procesas. Vieno teisingo atsakymo, kada reiktų galvoti apie karjerą – nėra. Tiek ikimokyklinio amžiaus vaikams, tiek darbo jau paragavusiems asmenims šis klausimas yra aktualus.

Spalio 21 d. gimnazijos septintokai susitiko su Šiaulių miesto Jaunimo darbo centro vyriausiąja specialiste Jolanta Bagdonavičiene.

Specialistė papasakojo mokiniams, kad Jaunimo darbo centro tikslas – padėti jaunimui integruotis į darbo rinką, ugdyti gebėjimus, reikalingus konkuruoti darbo rinkoje ir motyvuoti mokymuisi visą gyvenimą. Mokiniai buvo supažindinti su situacija darbo rinkoje, informacija apie profesinės karjeros galimybes, mokėsi planuoti savo karjerą, įvertinant pagrindinius profesijos rinkimosi veiksnius. Pristatyti karjeros planavimo žingsniai, profesijos pasirinkimo klaidos, profesinio mokymo svarba ir galimybės. Užsiėmimo metu kartu su klasės vadove Loreta Kundrotiene mokiniai atliko asmenybės, profesinio kryptingumo testus.

Juk ne veltui sakoma, kad „didelis kelias prasideda nuo mažo žingsnelio“ (Konfucijus).

Ugdymo karjerai konsultantė Giedrė Kielaitė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.