Sporto šventė

Mokykla ir namai yra du svarbiausi vaikų pasauliai, kurie tarpusavyje turi sietis. Tik drauge siekiant bendrų tikslų, galima tikėtis geriausių rezultatų.

Todėl gimnazijos antrokėliai ir jų tėveliai su dideliu entuziazmu rinkosi prie Talkšos ežero į jau tradicija tapusią šeimų sporto šventę „ Mama, tėtis ir aš “. Nors mes dar tik antrokai, tačiau šventę organizavome jau trečiąkart.

Į melsvą padangę kilo aitvarai, tėtės ir mamos, broliukai ir sesutės susikaupę ruošėsi linksmosioms estafetėms. Kokios jos bus šįkart?…

Smagu buvo visiems draugiškai rungtyniauti vikrumo, pastabumo, jėgos rungtyse! Skambėjo juokas, veiduose švytėjo šypsenos, o mažieji „ sirgaliai“ spardėsi vežimėliuose. Mūsų klasės šeima pagausėjo – šventėje dalyvavo patys mažiausieji – Austėjos broliukas ir Ugnės sesytė.

Renginys praėjo linksmai ir nuoširdžiai, visi vaišinomės mamyčių ir močiučių keptais pyragais, dalijomės skanėstų receptais…

Nuoširdžiai dėkojame antrokų tėveliams, suradusiems laiko ir padovanojusiems šventę savo vaikams. Juk vaikams be galo svarbu matyti, jog tėvai domisi jų veikla ir kartu su jais dalyvauja. Juk viena – aiškinti, kaip elgtis, kita – įrodyti tai pavyzdžiu.

Pradinių klasių mokytoja Violeta Šuipienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.