Koncertas šiauliečiams

Vasaroti daug smagiau, kai skamba puiki muzika! Jau ne pirmus metus Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ organizuoja koncertų ciklą „Saulės vasaros koncertai“ ir kviečia visus Šiaulių miesto gyventojus ir miesto svečius pasimėgauti muzika Šiaulių miesto viešosiose erdvėse.

Vienas iš ciklo koncertų vyko rugpjūčio 27 dieną  miesto bulvare prie Turizmo informacijos centro, kurio metu skambėjo kolektyvo „Šiauliai Big Band“ (vadovas Raitis Ašmanis) ir Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos moksleivių paruošta programa „Klasika žengia į džiazą“.

Koncerte dalyvavo mokytojos Nijolės Prascevičienės paruošti smuikininkai Paulius Ubartas, Agnius Juška, Ugnė Krikščiūnaitė ir jų ansamblis, vokalistė Kamilė Fokaitė (mokytoja Beata Smiltinikienė) ir akordeonistai Orinta Lukauskaitė, Jonas Vozbutas, Miglė Dambrauskaitė ir Motiejus Dudnikas (mokytoja Marytė Markevičienė). Šiauliečiai klausėsi klasikinės muzikos aranžuočių, kurias paruošė „Šiauliai Big Band“ vadovas. Koncerto programą ir atlikėjus klausytojams šiltai pristatė geriausiai atlikėjus pažįstanti gimnazijos mokytoja Raimonda Sližienė.

Gera nuotaika, kurią sukūrė šio renginio komanda, buvo tarsi prabėgusios vasaros apžvalga, o su paskutiniais muzikos akordais iškritę lietaus lašai skelbė, jog artėja rugsėjis.

Nuotraukų autorius Artūras Staponkus.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.