Protų mūšis, skirtas Pasaulinei AIDS dienai „AIDS geriau žinoti 2019“

Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena, minima nuo 1988 metų. Šios dienos tikslas – propaguoti brandesnį visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti kuo mažesnio naujų ŽIV užsikrėtimų, nulio diskriminacijos, nulio naujų mirčių nuo AIDS.

Gruodžio 2-ąją mūsų gimnazijoje vyko Pasaulinės AIDS dienos ,,Protų mūšis 2019‘‘. Renginio vedėja,  biologijos mokytoja Edita Leparskienė supažindino dalyvius, kokiu tikslu organizuojama viktorina – Protų mūšis. Mokytoja papasakojo, kada ir kaip pradėta minėti Pasaulinė AIDS diena.

Viktorinoje dalyvavo IV gimnazijos klasės mokiniai, suskirstyti į penkias komandas, kurioms buvo paruoštos priemonės viktorinos atsakymams fiksuoti. Dvyliktokė Beatričė Liutkutė surinkdavo atsakymus iš komandų ir tik tuomet buvo parodomas teisingas atsakymas. Atsakymus vertino ir rezultatus fiksavo fizikos mokytoja Ona Girjotienė. ,,Protų mūšio‘‘ klausimus atsiuntė ULAC (užkrečiamų ligų AIDS centras). Susumavus rezultatus laimėjo 3-ioji komanda, atsakiusi į daugiausia pateiktų klausimų.

Biologijos mokytoja Edita Leparskienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.