Saugaus eismo klasėje

 

Balandžio 25 dieną 3 klasės mokiniai lankėsi Šiaulių jaunųjų technikų centre įkurtoje Saugaus eismo klasėje. Trečiokai pakankamai gerai žino eismo taisykles, bet artėjant vasarai reikia jas pasikartoti. Atostogų metu daugelis mokinių vyks vieni pas kitus į svečius, lankysis kine, bibliotekoje, o gal savarankiškai važiuos pas senelius. Saugaus elgesio gatvėje taisykles būtina žinoti ir taikyti.

Trečiokus pasitiko ir pamokėlę vedė Jaunųjų technikų centro specialistė Rima Vitkauskienė. Mokiniai sužinojo, kad pėsčiųjų perėja būtinai turi būti pažymėta kelio ženklu, o vien tik ant gatvės nupieštas „zebras“ nėra pėsčiųjų perėja. Vyko diskusija, kaip rasti saugią vietą pereiti gatvę, jei nėra pėsčiųjų perėjos. Ypatingai buvo akcentuojamas saugumas einant kelkraščiu, kai nėra šaligatvio. Vaikams priminta, kad negalima žaisti, išdykauti arti važiuojamosios kelio dalies. Vyko filmuotos medžiagos peržiūra, buvo analizuojamos įvairios situacijos.

Trečiokai sužinojo, kad Jaunųjų technikų centre galima lankyti dviratininkų kursus ir, išlaikius egzaminus, gauti dviratininko pažymėjimą. Kursus galima lankyti nuo 10-ies metų. Centro darbuotoja papasakojo apie jaunųjų technikų centre veikiančius būrelius, išdalijo lankstinukus. Trečiokus labiausiai sudomino dizaino studija ir radijo bangomis valdomų modelių būrelis. Mokiniai nusiteikę šiuos būrelius bei dviratininkų kursus pradėti lankyti rugsėjo mėnesį.

3 klasės mokytoja Rasa Gudmonienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.